Konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży Okręgu PZW Sieradz

Rada ds. Młodzieży ogłasza - Konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży Okręgu PZW Sieradz

Tematy konkursu :

1. Przyroda, krajobrazy oraz bezpieczeństwo nad wodami Okręgu PZW Sieradz.
  2. Wędkarstwo nad wodami Okręgu PZW Sieradz.

Regulamin Konkursu

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i  młodzieży od 12 do 16 roku życia (roczniki 2006 – 2014), będących członkami uczestnikami Okręgu PZW Sieradz.
  2. Technika wykonania zdjęcia dowolna.
  3. Uczestnik Konkursu może nadesłać maksymalnie dwa zdjęcia – po jednym z powyższych tematów.
  4. Wraz z ze zdjęciem należy podać imię i  nazwisko zgłaszającego, datę urodzenia, adres mailowy i nr telefonu kontaktowego oraz nazwę macierzystego Koło PZW z okręgu sieradzkiego, do którego należy członek uczestnik.
  5. Do wysłanych prac – zdjęć należy dołączyć również udzieloną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych (Formularz zgłoszeniowy w załączniku).
  6. Zdjęcia należy nadsyłać drogą elektroniczną na adres mailowy Biura Okręgu PZW w Sieradzu: pzw.sieradz@op.pl
  7. Konkurs trwa do dnia 31 sierpnia 2023 - ostateczny i nieprzekraczalny termin nadsyłania zdjęć.
  8. Oficjalne ogłoszenie wyników Konkursu – najlepszych prac i autorów nastąpi na stronie internetowej Okręgu PZW w Sieradzu.
  9. Decyzja komisji konkursowej (powołanej Radę ds. Młodzieży) w sprawie wyboru najlepszych prac fotograficznych jest ostateczna.
  10. Przyznane zostaną nagrody za pierwsze 3 miejsca w obu zakresach tematycznych. Wśród wszystkich uczestników Konkursu zostaną rozlosowane również 3 dodatkowe nagrody.
  11. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do możliwości wykorzystania prac – fotografii, jak również niezbędnych danych osobowych, tylko do publikacji na polu działalności naszego stowarzyszenia PZW.
  12. Dane osobowe uczestników Konkursu podlegają ochronie prawnej i będą wykorzystywane wyłącznie w celu wyłonienia laureatów Konkursu, przyznania nagród oraz w celach promocyjnych związanych z  wędkarstwem na wodach Okręgu PZW w Sieradzu.